Kde nás najdete?

1. Ředitelství SSMO Adamusova 1269, Orlová-Lutyně
2. Denní stacionář Adamusova 1269, Orlová-Lutyně 
3. Chráněné bydlení Adamusova 1269, Orlová-Lutyně
4. Odlehčovací služba  Adamusova 1269, Orlová-Lutyně
5. Služebna pečovatelek Adamusova 1269, Orlová-Lutyně
6. Terénní programy B. Němcové 853, Orlová-Poruba

 

Orlová-Lutyně, Adamusová 1269

Na této adrese se nachází ředitelství SSMO, pečovatelská služba, chráněné bydlení, denní stacionář a odlehčovací služba. Jedná se o jednopodlažní budovu se zahradou kolem a s výtahem pro hendikepované občany.

Pěšky se k nám dostanete:

  1. Od autobusových zastávek (zastávka „Orlová-Lutyně, nákupní středisko“ a zastávka „Orlová-Lutyně, nemocnice“)
  2. Z parkoviště u supermarketu Billa nebo z parkoviště na ul. Na Výsluní

V obojím případě projděte pasáží nákupního střediska Orel a poté budete míjet po obou stranách dvanáctipatrové panelové domy. Za nimi se po levé straně nachází dětské hřiště, které je umístěné na střeše podzemních garáží, naproti je již naše budova označená nápisem „Sociální služby města Orlová“, která je jednopodlažní a má oranžovou fasádu.

Autem se k nám dostanete:

  1. Ze směru od Ostravy, Karviné, Doubravy: na začátku sídliště odbočte vpravo z ulice17. listopadu na ulici Dětmarovickou, poté jeďte rovně a odbočte do třetí ulice po levé straně – na ulici Adamusovu. Dojeďte až na konec ulice. Zde své auto odstavte na parkovišti a pokračujte k jednopodlažní budově s oranžovou fasádní barvou.

  2. Ze směru Havířov, centrum Orlové, Petřvald: po projetí všemi kruhovými objezdy na kruhovém objezdu č. 5 u nemocnice odbočte na první výjezd z kruhového objezdu na ul. 17. listopadu. Jeďte cca 300m a na konci sídliště odbočte vlevo na ul. Dětmarovickou. Poté jeďte rovně a odbočte do třetí ulice po levé straně – na ulici Adamusovu. Dojeďte až na konec ulice. Zde své auto odstavte na parkovišti a pokračujte k jednopodlažní budově s oranžovou fasádní barvou.